českyenglish

Nejvyhledávanější billiardový klub v Praze

Řipská 24, 130 00 Praha 3, otevřeno denně 12.00–02.00 hod., Telefonické rezervace: 224 251 430, 602 444 532, platby přijímáme pouze v hotovosti.

Historie kulečníkové herny Billiard club Řipská

Billiardová herna v Praze, Řipské ulici čp. 24 tu pro Vás je již od června roku 1993 a nachází se v prostorách bývalého kina Slavie, třicet metrů od pražského náměstí Jiřího z Poděbrad.

V prvopočátcích sloužila pouze jako karambolová a poolbilliardová herna o stolech 200 x 100 cm a přesto se za velmi krátkou dobu stala jedním z nejvyhledávanějších zábavních podniků své doby.

Téměř okamžitě si díky svému příjemnému zázemí, kvalitnímu vybavení, profesionálnímu personálu, bohaté nabídce teplých, studených i míchaných nápojů vytvořila velmi široké řady příznivců všech generací.
Jak čas ubíhal, začala stoupat i úroveň hry a přirozenou cestou se zde začala tvořit členská základna hráčů poolbilliardu i karambolu až byl v roce 1995 založen sportovní klub Club billiard Řipská, čímž souvisela i obměna a rozšíření herního vybavení.

„Malé“ poolbilliardové stoly vystřídaly devítistopé profesionální stoly Brunswick a Longony, a „malé“ karamboly pak stoly Helta a Søren Søgaard (210 x 105 cm). Navíc se pořídily také dva exkluzívní karambolové stoly Heinz (284 x 142 cm).

Jelikož herna Billiard club Řipská slouží nejen jako sportovní klub, ale především jako veřejný zábavní podnik a v nabídce najdete dnes i útulný šipkový kout. .

Pod hlavičkou Club billiard Řipská vyrostla spousta vynikajících hráčů i mezinárodní úrovně, jako např. Jan Bröschel, Veronika Liebová, Jan Vitouš, Jan Škvor, kteří klubu přinesli mimo spousty individuálních a také několik titulů ze soutěží družstev. Jmenujme např. tři po sobě jdoucí tituly Mistrů České republiky v trojbandu dvoučlenných družstev na stolech 284 x 142 cm Štěpána Kohouta a Jana Vitouše v letech 1999-2001 nebo titul Mistrů České republiky čtyřčlenných družstev v poolbilliardu v roce 2010, který získali Zaid Al-Tammimi, Adam Houdek, Pavel Zeman a Jan Bröschel. Dříve naši hráči vyhráli v týmech poolbilliardovou Štvanickou týmovou soutěž na jaře 1999, na podzim v roce 1999 a na jaře roku 2000 byli druzí.

V roce 2004 se Billiard club Řipská rozrostl také o kuchyň a tak k nám můžete přijít nejen na drink, posedět či si zahrát billiard nebo šipky s přáteli, ale také se výborně najíst. Nabízíme bohatou škálu teplých jídel všech druhů. Více se dozvíte v našem jídelním lístku.

Abyste se u nás stále cítili příjemně, herna postupně prochází rekonstrukcemi jak přední části s posezením, tak také kulečníkového herního sálu a na základě poptávky se opět rozšiřuje spektrum vybavení.
Od prosince 2010 zdobí náš herní sál také profesionální snookerový stůl značky Dynamic! Přehled našich kulečníkových stolů naleznete zde.

Billiard club Řipská je také velmi žádané místo pro pořádání různých akcí nebo firemních večírků. Umožňujeme pronájem nejen celého podniku nebo pouze přední části ale i kombinaci pronájmu přední části a části herního sálu. Gastronomii a catering Vám obstaráme dle Vašich specifických požadavků. Také Vám můžeme zajistit např. kulečníkovou exhibici nebo organizaci billiardového či šipkového turnaje, ke kterému Vám také zajistíme profesionální vedení. Kalkulace vypracováváme individuálně.

Iwan Simonis

Prodej kulečníkového a šipkového zboží

Prodejní stánek kulečníkových a šipkových potřeb v prostorách BC Řipská v provozu 7 dní v týdnu od 12 do 23 hodin.

Nabízíme tyto značky: Iwan Simonis, Aramith, Tweeten (Master, Le Professionel, Triangle), Buffalo, Predator, Laperti, Label9, Cuetec, House Q1, Kamui, Adam, Fury, McFarland, Classic, Riley, Dynamic, šipky Harrows a Winmau a další.

K prodeji jsou tága, kulečníkové koule ARAMITH, pouzdra na tága (tubusy, tašky, pevné kufříky), křídy, kůže, rukavičky, kartáče, čističe kulečníkových koulí, čističe sukna, hrabičky, stavítka, šipky, pomůcky na opravu tága.

POZOR!

  • Veškeré zboží je možné předem objednat v eshopu www.billiard-pro.cz k vyzvednutí do druhého dne v BC Řipská
  • Možnost si objednané zboží prohlédnout přímo na prodejně.
  • Nejste povinni zboží odebrat pokud nevyhovuje vašim požadavkům.
  • Nabízíme také rozvoz po Praze ZDARMA - pro objednávky od hodnoty 2500,- Kč výše - dohoda telefonicky na +420 774 485 220 nebo e-mailem na info@billiard-pro.cz
  • V případě přímého nákupu a osobního odběru objednávek z e-shopu hradíte zboží hotově přímo v klubu.
  • Nepřijímáme platební karty.
  • Objednávky z e-shopu jsou k vyzvednutí vždy druhý následující den po objednání zboží včetně víkendů.

Přijďte si pohodlně vybrat a zboží prohlédnout a vyzkoušet osobně i večer po práci. Naši vyškolení a profesionální zaměstnanci vám rádi poradí s výběrem a doporučí produkty přesně pro vaši konkrétní potřebu. Detaily o nabízených produktech najdete také na stránkách našeho internetového obchodu: www.billiard-pro.cz

Víte, že...

...jsme hrdými spozory: